Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Wish UponRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
Black HouseRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0