Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Hillbilly ElegyRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
The MachinistRated ★ 3.5