Series
Ratings
23 60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.5 60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.5
 The End of the F***ing WorldRated ★ 2.0 The End of the F***ing WorldRated ★ 2.0
 Designated SurvivorRated ★ 4.0 Designated SurvivorRated ★ 4.0
 Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0 Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
 Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0 Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
 Witch's CourtRated ★ 4.5 Witch's CourtRated ★ 4.5
 Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5 Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
 Descendants of the SunRated ★ 0.5 Descendants of the SunRated ★ 0.5
 GoblinRated ★ 0.5 GoblinRated ★ 0.5
 SherlockRated ★ 5.0 SherlockRated ★ 5.0
 SherlockRated ★ 5.0 SherlockRated ★ 5.0
 Haikyuu!!Rated ★ 3.0 Haikyuu!!Rated ★ 3.0
 Voice season1Rated ★ 2.0 Voice season1Rated ★ 2.0
 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
 StrangerRated ★ 5.0 StrangerRated ★ 5.0
 SignalRated ★ 3.5 SignalRated ★ 3.5
 Incomplete LifeRated ★ 3.0 Incomplete LifeRated ★ 3.0
 The NewsroomRated ★ 5.0 The NewsroomRated ★ 5.0
 The NewsroomRated ★ 5.0 The NewsroomRated ★ 5.0