Series
Ratings
493
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
VIPRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0