Titles you rated
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5