Series
Ratings
14
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0