Titles you rated
High School FleetRated ★ 2.0- Gourmet Road Season 2Rated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
Hand ShakersRated ★ 1.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- 신들의 장난Rated ★ 2.0
4MINUTE's VideoRated ★ 2.0
Planetarian: The Reverie of a Little PlanetRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0