Titles you rated
Sing 2Rated ★ 2.5
Purple HeartsRated ★ 1.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
DriveRated ★ 2.5
577 ProjectRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
FlippedRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0