Series
Ratings
11
KairosRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0