Movies
Ratings
162
The RoadRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 2.0
The Book of EliRated ★ 5.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
StealthRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
Sucker PunchRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 3.0
King ArthurRated ★ 4.0
Samaritan GirlRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Painted FireRated ★ 5.0