Titles you rated
The OthersRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0