Movies
Ratings
238
Another ChildRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
Kim-GunRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Red SorghumRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
BeatRated ★ 3.0