Titles you rated
The MartianRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0