Titles you rated
The OutfitRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 1.0
Mr. GoRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 0.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0