Titles you rated
Witch HuntRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0