Titles you rated
Celeb Five: Behind the CurtainRated ★ 2.0
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
My SO Has Got DepressionRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
SinkholeRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 2.5
A Whisker AwayRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 1.5