Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5