Movies
Ratings
18 Begin AgainRated ★ 5.0 Begin AgainRated ★ 5.0
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 The ConjuringRated ★ 5.0 The ConjuringRated ★ 5.0
 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
 The WailingRated ★ 4.0 The WailingRated ★ 4.0
 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
 August RushRated ★ 5.0 August RushRated ★ 5.0
 Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5 Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
 Midnight in ParisRated ★ 4.5 Midnight in ParisRated ★ 4.5
 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
 Me Before YouRated ★ 5.0 Me Before YouRated ★ 5.0
 Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0 Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
 DivergentRated ★ 4.5 DivergentRated ★ 4.5
 The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5 The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
 How to Train Your DragonRated ★ 4.5 How to Train Your DragonRated ★ 4.5
 SearchingRated ★ 4.5 SearchingRated ★ 4.5
 The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5 The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
 La La LandRated ★ 4.5 La La LandRated ★ 4.5