Movies
Ratings
836
The Current WarRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
Golden SlumberRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5