Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5