Titles you rated
DynastyRated ★ 5.0
DynastyRated ★ 2.0
TitansRated ★ 3.5
Master of NoneRated ★ 4.0
Master of NoneRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.5
FargoRated ★ 3.0
FringeRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Boardwalk EmpireRated ★ 4.5