Titles you rated
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0