Movies
Ratings
15
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Feels Good ManRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 0.5
The Fault in Our StarsRated ★ 1.5
LifeRated ★ 1.5
The King of JokguRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.5
ChronicleRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 2.5