Series
Ratings
11
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 0.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 1.5
Suspicious PartnerRated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 0.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 0.5
Haikyuu!!Rated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0- Yona of the DawnRated ★ 0.5
One Punch ManRated ★ 0.5