Titles you rated
The UnforgivenRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 1.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
The PostRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0