Titles you rated
LifeRated ★ 2.0
Strange EventsRated ★ 1.5
RunRated ★ 4.5
The Devil's DoubleRated ★ 3.5
The OutlawRated ★ 2.0
ComplianceRated ★ 3.5
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 1.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.5