Movies
Ratings
119
MagnoliaRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.0- AnonymousRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 5.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Mozart's SisterRated ★ 3.0- SeabiscuitRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 2.0
300Rated ★ 1.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0