Movies
Ratings
247
Inside OutRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 4.5
Apollo 13Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Sex DriveRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0