Titles you rated
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Fool Me OnceRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
Derry GirlsRated ★ 2.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 0.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 1.5
My NameRated ★ 3.5
Remarriage & DesiresRated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5