Series
Ratings
45
StrangerRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5