Movies
Ratings
347
The ReaderRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 2.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 3.0
The GameRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0