Titles you rated
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Coming HomeRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 2.5- Love Strikes!Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
Dolphin TaleRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 1.0
FuryRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0