Series
Ratings
127
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Tantei Gakuen QRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0- 어린이 경찰Rated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 4.5
The Black SwindlerRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 1.5
Hogu's LoveRated ★ 2.5
Six SiblingsRated ★ 5.0
Ruby RingRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 1.0- IslandRated ★ 3.0