Movies
Ratings
827
Train to BusanRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.0