Titles you rated
Pingu Season 3Rated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0