Titles you rated
First CowRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Wendy And LucyRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Licorice PizzaRated ★ 5.0
Red RoomsRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0
SuspiriaRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 3.5