Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5