Titles you rated
The Eminence in ShadowRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 4.0
By the Grace of the GodsRated ★ 5.0- TobotRated ★ 0.5
High School DxD HeroRated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0