Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5- DreamRated ★ 1.5
Emergency DeclarationRated ★ 1.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
JoséeRated ★ 2.0
GrassRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0