Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
My Girlfriend Is The Man!Rated ★ 3.0
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 2.0
May I Ask for One Final Thing?Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
Hidden LoveRated ★ 3.5- Overlap Knife, KnifeRated ★ 3.5
ResetRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The DoubleRated ★ 3.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 4.0
Love Like the GalaxyRated ★ 3.0
No Gain No LoveRated ★ 4.0- Souryo to Majiwaru Shikiyoku no Yoru ni...Rated ★ 0.5
My Stand-InRated ★ 3.0
Cherry MagicRated ★ 4.0
Bed FriendRated ★ 0.5
Wandee GooddayRated ★ 4.0