Movies
Ratings
30
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
WolfRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 2.0
EpitaphRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 2.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 2.0
The BodyguardRated ★ 4.0