Titles you rated
QueerRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 1.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 2.5
Brave CitizenRated ★ 0.5
The KillerRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0