Titles you rated
Dear HongrangRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 5.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Political FeverRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
My NameRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 5.0