Titles you rated
A Man Called OveRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0