Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.5
- The LoopRated ★ 2.0
- 리베라Rated ★ 2.5
- 링링Rated ★ 2.0
- 이슬로 사는 사람들Rated ★ 1.5
- OpentoeRated ★ 2.0
- 보통사람Rated ★ 2.0
- The Night You SnowRated ★ 3.5
 The Exit 8Rated ★ 4.0 The Exit 8Rated ★ 4.0
- 희수테리Rated ★ 2.5
- The RoomsRated ★ 2.0
- MeoritsogeulRated ★ 2.5
 Juhee from 5 to 7Rated ★ 2.5 Juhee from 5 to 7Rated ★ 2.5
- Difference of Success between The poor and The RichRated ★ 2.0
 The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0 The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
- 나만 알았던 이야기Rated ★ 2.0
- The blacklistRated ★ 2.0
- Murder ReportRated ★ 3.0
 CommissionRated ★ 2.5 CommissionRated ★ 2.5
 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5