Series
Ratings
394- 괴물의 시간Rated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
- TarotRated ★ 2.0
Pachinko Season 1Rated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0