Movies
Ratings
146
Sea FogRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Final Destination 3Rated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
One DayRated ★ 2.0