Movies
Ratings
633
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Trolls World TourRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0