Series
Ratings
40
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The Office Season 6Rated ★ 5.0