Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0- OceansRated ★ 5.0
The RuinsRated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 5.0
3-IronRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 1.0
LincolnRated ★ 4.0
BeanRated ★ 5.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.0
Happy EndRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0